ФК «Чернігів» розпочинає другий етап з нічиєї

Відновилися ігри Чемпіонату України у Першій лізі з футболу.

23 березня у першому турі другого етапу футболісти ФК «Чернігів» на місцевому стадіоні приймали хмельницьке «Поділля».

Слід зазначити, що ФК «Чернігів» грає у групі, учасники якої борються за виживання у Першій лізі, натомість десять кращих команд змагаються за чемпіонство та призові місця.

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

З перших хвилин матчу подільські футболісти заволоділи ініціативою і на 6-й хвилині вийшли вперед. Віталій Гемега з лівого флангу увійшов до карного майданчика господарів поля, віддав передачу на Даниїла Боженара, який сильним ударом відправив м’яч під поперечину воріт.

Чернігівські «тигри» прагнули вирівняти гру, але пропустили вдруге. На 21-й хвилині хмельничанин Іван Горобець вправно зіграв на добиванні.

У другому таймі господарі поля намагалися відігратися. На 56-й хвилині непоганий шанс відзначитися мав Владислав Школьний, але не влучив у порожні ворота.

Втім, на 65-й хвилині «тиграм» вдалося забити. Кирило Кривобороденко гарматним ударом із-за меж карного майданчика спрямував м’яч у ворота хмельничан.

Через п’ять хвилин чернігівці зрівняли рахунок. Павло Федосов, здійснивши стрімкий рейд по лівому флангу, виконав удар по воротах, а Владислав Школьний підправив м’яч у сітку.

На останніх хвилинах зустрічі футболісти із Чернігова могли вирвати перемогу, втім Павло Федосов із близької відстані влучив у поперечку воріт гостей.

Отже, після бойової нічиєї з рахунком 2:2 з хмельницьким «Поділлям», чернігівські футболісти перебувають у зоні вильоту, а саме на передостанній дев’ятій сходинці у групі «вибування». Першу сходинку займає запорізький «Металург».

В «чемпіонській» групі лідирують львівські «Карпати».

Матч другого туру другого етапу Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 30 березня на виїзді проти чернівецької «Буковини».